Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

w Miłkowicach

ul. II Armii Wojska Polskiego 77

59-222 Miłkowice

tel/faks: 76 8871 222

e-mail: gokis@ugmilkowice.net


Facebook

Biuletyn Informacji Publicznej

bip_logo_pomn1_grad

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłkowicach
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza przetarg na Remont budynku biblioteki publicznej w Miłkowicach. Etap III. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Miłkowice, dnia 13.06.2016r

RGP.271.1.2016

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA

 

 

Dotyczy postępowania: Remont biblioteki publicznej w Miłkowicach. Etap III.

 

 

 

            Zamawiający informuje, że na podstawie art. 93 ust. 4 Ustawy Pzp ( Dz. U z 2015r poz. 2164 z późniejszymi zmianami) unieważnia niniejsze postępowanie.

 

Uzasadnienie faktyczne

         Zamawiający unieważnienia niniejsze postępowanie ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.


Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Rozwój Infrastruktury Kultury, Priorytet - Infrastruktura Domów Kultury.

Dokumenty do pobrania:

  • Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - pobierz
  • Zmiana SIWZ - pobierz

  • Ogłoszenie o zamówieniu - pobierz,
  • Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia - pobierz,
  • Specyfikacja techniczna - pobierz,
  • Przedmiar - pobierz,
  • Projekt umowy - pobierz.

 
V Jarmark Wielkanocny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W pierwszy dzień wiosny w gminie Miłkowice już po raz piąty zorganizowano Jarmark Wielkanocny. Organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach. Całość imprezy rozpoczęła się w budynku Gimnazjum od godz. 14.00

Jarmark rozpoczął się od tradycyjnego szukania jajeczek - zgodnie
z przewidywaniami zabawa najwięcej radości sprawiła najmłodszym uczestnikom. Na boisku, nieopodal gimnazjum wolontariusze z Samorządu Uczniowskiego ukryli w trawie blisko 2 tysiące czekoladowych jajeczek i wówczas rozpoczęły się poszukiwania. Warto było, ponieważ nagrodą była wycieczka do EnergyLandi – największego parku rozrywki w Zatorze. W zmaganiach bezkonkurencyjna okazała się Oliwka Góralewska.

            Piękne, kolorowe, świąteczne dekoracje na stołach wielkanocnych połączone
z kunsztownie wykonanymi daniami i potrawami przykuwały uwagę i wodziły za nos niejednego uczestnika jarmarku. Stoły uginały się pisanek, wielkanocnych ciast, sałatek, swojskich wędlin.

- Ciężko się skupić na pięknych występach kiedy wokoło takie pyszności i zapachy – mówi Pani Basia z Miłkowic. Na razie kupiłam ciasto do domu, ale coś czuje, że na tym moje zakupy się nie skończą – dodaje ze śmiechem.

Więcej…
 
Zajęcia zimowe dla dzieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

             Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłkowicach po raz kolejny zorganizował ferie zimowe dla zainteresowanych dzieci z terenu gminy. Przez okres 7 dniu (01-09.02.2016 r.) dzieci korzystały z licznych atrakcji, które podzielone zostały na stacjonarne (odbywające się na terenie gminy) oraz wyjazdowe.

            Zajęcia stacjonarne odbyły się w budynku GOKiS w Siedliskach. W pierwszy dzień przeprowadzono z nimi pogadankę na temat „Bezpiecznych ferii". Dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach Taekwondo, w zajęciach plastycznych (których efekty w formie nakręconego filmu zobaczyć będzie można w późniejszym terminie).

Więcej…
 
Spełniamy marzenie Sławka - biegamy i pomagamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzięki cudownym, bezinteresownym ludziom udało się zebrać 2.310 zł z biegu + 5.310 z maratonu zumby, co razem daje kwotę 7.620 zł. Jest to suma, która pozwoli spełnić marzenie Sławka, który już w maju wraz ze swoimi rodzicami poleci do Barcelony.

Więcej…
 
Informacje o Festiwalu z portalu lca.pl PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

http://pogodzinach.lca.pl/legnica,news,57271,Festiwal_koled_i_Pastoralek_w_Siedliskach.html


 
Wyniki VIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Siedliskach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

GOKIS już od 8 lat organizuje Festiwal Kolęd i Pastorałek. W ten sposób propagujemy wspólne śpiewanie kolęd, staramy się kultywować polską tradycję, a także propagować muzykę wśród amatorów, przygotowywać dzieci i młodzież do aktywnego uczestnictwa w kulturze.

Do tegorocznej edycji festiwalu organizatorzy przyjęli rekordową liczbę zgłoszeń 58. Organizatorzy przewidzieli następujące kategorie - Soliści i Zespoły. W podziale na szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i osoby dorosłe oraz zespoły folklorystyczne.

Tradycyjnie już, jak w latach ubiegłych - najwięcej zgłoszeń było wśród solistów – kat. szkoła podstawowa 18 osób.


Jury konkursu w składzie:
1. Andrzej Łucki – przewodniczący komisji konkursowej
2. Katarzyna Trepiak – członek komisji
3. Łukasz Kłos– członek komisji

Ustaliło następujący werdykt:

Więcej…
 
24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

rekord_wosp2016

Na dworze panował ziąb i mroźno, ale serca były gorące i otwarte. Tak można by krótko podsumować 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miłkowicach. Pomimo natłoku spraw, ciągłej krzątaniny udało nam się dokonać czegoś niezwykłego. Pomoc drugiemu człowiekowi okazuje się być bardzo ważna i w takim czasie potrafimy się jednoczyć. W tym roku nasze wolontariuszki (Ewelina i Natalka) musiały dźwigać słodki ciężar, nie było już miejsca żeby wrzucać pieniążki do puszek, tak szczodrzy byli nasi mieszkańcy.

Więcej…
 
Pocztówki z naszej Gminy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jeżeli zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem, to możemy pomóc:) wyjątkowe pocztówki z naszej gminy 4 Pory Roku. Komplet za jedyne 8 zł. Edycja limitowana.
Zapraszamy do GOKiSu:) 
W Miłkowicach powstaje film PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W ostatnim tygodniu października wiele pozytywnych emocji wśród mieszkańców wzbudziła ekipa teatralno-filmowa kręcąca się między innymi wokół miłkowickiego dworca. W ramach trwającego projektu „Pociąg do Miłkowic” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich nagrywana jest etiuda filmowo-teatralna. Film był nagrywany między innymi na miłkowickim dworcu, który po wielu latach udało nam się otworzyć.

Więcej…
 
Płyta zespołu "Trzy Pokolenia" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Już jest, jeszcze cieplutka. Zainteresowanych zapraszamy na nabycia płyty zespołu "Trzy Pokolenia" za 10 zł. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 11

Wspierają nas

mkidn_logo

fww

polska_miedz

tauron_logo

logo_fio

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wczoraj27
W tygodniu28
W miesiącu495
Wszystkie48186

Kalendarz

listopada 2017
npwścps
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Kolporter RSS

feed-image Bądź na bieżąco